menu      Strona główna
menu      O firmie
menu      Usługi
menu      Praca
menu      Kontakt

O firmie:

Firma Maxi CAD funkcjonuje jako biuro konstrukcyjne. Naszą specjalnością     są     prace     związane   z   przemysłem   motoryzacyjnym, w szczególności w zakresie projektowania, rozwoju i konstrukcji nadwozi pojazdów. Firma oparta jest na zespole doświadczonych inżynierów. Uczestniczyliśmy w projektach dla znanych na całym świecie marek samochodowych jak Mercedes i Porsche.

W procesie projektowania wykorzystujemy nowoczesne narzędzia komputerowego wspomagania projektowania CAD. Biuro posiada oprogramowanie   CATIA v5,   które   wykorzystuje   większość znanych firm z branży motoryzacyjnej. Dzięki tym narzędziom potrafimy wykonywać skomplikowane części pojazdów w formie modeli 3D oraz dokumentacji technicznej 2D.

Zespół   MaxiCAD   specjalizuje   się w kompleksowym   projektowaniu części z tworzywa sztucznego, w szczególności zderzaków, paneli, listew, części maskujących, desek rozdzielczych, paneli drzwiowych. Posiadamy również doświadczenie w projektowaniu elementów karoseri samochodowej oraz części wykonywanych metoda hybrydową (tworzywo sztuczne łączone z metalem).

Design by flankerds.com